Драбинівська громада

Полтавська область, Полтавський район

Освіта

Адміністрація відділу освіти

Перелік закладів освіти Драбинівської ОТГ

1. Драбинівський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти"

Директор - Співак Людмила Станіславівна

2. Крутобалківський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти"

Директор - Павелко Олександр Миколайович

3. Кустолівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Директор - Левченко Ірина Борисівна

4. Сухомаячківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Директор - Галушко Олександр Михайлович

5. Богданівський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів-заклад дошкільної освіти"

Директор - Касіч Таміла Анатоліївна

6. Комунальний заклад Галущиногреблянський заклад дошкільної освіти "Ромашка"

Керівник ЗДО - Ганусіна Зоя Миколаївна

НАШІ НОВИНИ

18 Листопада, 2021 р., 16:35
17.11.2021 р. Драбинівська територіальна громада, у межах реалізації проекту «Ноутбук кожному вчителю», отримала від Центру фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів Полтавської обласної ради 34 ноутбуки для вчителів закладів загальної середньої освіти громади, які використовуватимуться для організації дистанційного навчання.  На закупівлю ноутбуків, з місцевого бюджету, на умовах співфінансування, було виділено кошти в сумі 229 026 грн., що становить 33,6 % від загальної вартості ноутбуків. Заклади освіти було забезпечено ноутбуками на 100 %, згідно потреби вчителів та замовлення директорів ЗЗСО, а саме:
01 Квітня, 2021 р., 09:02
З метою виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи і практичних дій з охорони та збереження орнітофауни, залучення дітей до активної природоохоронної роботи у 2021 році в Україні продовжується Всеукраїнська акція "Годівничка", в якій взяв участь учень 4 класу Крутобалківського НВК Шамота Максим, власноруч виготовивши годівничку з дерева для пернатих друзів.
15 Березня, 2021 р., 15:03
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо реорганізації Богданівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області у  Богданівський заклад дошкільної освіти Полтавської області
21 Грудня, 2020 р., 13:29
  11 грудня Міністерство освіти та науки України спільно з Українським інститутом розвитку освіти та Міністерством цифрової трансформації України з метою забезпечення рівного доступу до якісної шкільної освіти учнів 5-11 класів запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн». «В умовах стрімкого поширення пандемії насамперед важливо забезпечити захист здоров’я та життя кожного учасника освітнього процесу. Водночас ми розуміємо, що процес навчання не повинен зупинятися.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано