Адміністрація відділу освіти

Освіта: повна вища

Тел. (095)81-770-340

Перелік закладів освіти Драбинівської ОТГ

1. Драбинівський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти"

Директор - Співак Людмила Станіславівна

2. Крутобалківський навчально-виховний комплекс "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти"

Директор - Павелко Олександр Миколайович

3. Кустолівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Директор - Левченко Ірина Борисівна

4. Сухомаячківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Директор - Галушко Олександр Михайлович

5.Комунальний заклад  Богданівський заклад  дошкільної освіти"Сонечко"

Директор ЗДО - Касіч Таміла Анатоліївна

6. Комунальний заклад Галущиногреблянський заклад дошкільної освіти "Ромашка"

Директор ЗДО - Середа Тетяна Едуардівна

НАШІ НОВИНИ

14 Грудня, 2023 р., 16:22
Підведені підсумки ІІ етапу (територіального)  XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Драбинівській громаді, який відбувся 2 грудня 2023 року на базі Драбинівського НВК.
04 Серпня, 2023 р., 15:55
21 Липня, 2023 р., 13:26
Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора  Комунального закладу Галущиногреблянський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Драбинівської сільської ради Полтавського р-ну Полтавської обл.
18 Листопада, 2021 р., 16:35
17.11.2021 р. Драбинівська територіальна громада, у межах реалізації проекту «Ноутбук кожному вчителю», отримала від Центру фінансово-статистичного аналізу та матеріально-технічного забезпечення освітніх закладів Полтавської обласної ради 34 ноутбуки для вчителів закладів загальної середньої освіти громади, які використовуватимуться для організації дистанційного навчання.  На закупівлю ноутбуків, з місцевого бюджету, на умовах співфінансування, було виділено кошти в сумі 229 026 грн., що становить 33,6 % від загальної вартості ноутбуків. Заклади освіти було забезпечено ноутбуками на 100 %, згідно потреби вчителів та замовлення директорів ЗЗСО, а саме: