Драбинівська громада

Адміністрація ССД

НАШІ НОВИНИ

27 Липня, 2022 р., 15:34
Нещодавно відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Драбинівської сільської ради. На порядок денний було винесено 4 питання стосовно захисту прав та інтересів неповнолітніх дітей, а також затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території громади.
27 Липня, 2022 р., 08:22
Лист МОН № 1/3663-22 від 25.03.2022 "Щодо запобігання торгівлі людьми в умовах воєнної агресії" - посилання на лист
14 Липня, 2022 р., 10:55
Добірка держпослуг на Гіді для тих, хто хоче створити сім’ю під час війни
12 Січня, 2022 р., 10:55
Діти повинні рости в рідній сім’ї, з мамою і татом. Адже сім’я є тим природним середовищем, де відбувається розвиток особистості дитини. Та буває так, що життя дітей в сім’ї стає нестерпним, буває більше схожим на повну бездоглядність або й на суцільне насильство. Причин, які призводять сім’ю до складних життєвих обставин і не уможливлюють проживання дитині там – безліч. Саме з метою забезпечення прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення в сім’ю, створюються сім’ї патронатних вихователів. Для України це нове явище, проте в інших країнах завдяки такій формі влаштування дітей практично не існує дитячих будинків.