Футзал

Дата: 27.03.2024 13:57

22 березня на базі Драбинівського НВК проведено останнє  змагання  у рамках ІІ (територіального) етапу змагань «Пліч-о-пліч: Всеукраїнські шкільні ліги» з  футзалу серед юнаків між закладами загальної середньої освіти Драбинівської  громади.

За перемогу змагалися 3 команди: команда Крутобалківського НВК, Драбинівського НВК та Кустолівського ЗССО. Всього проведено 3 гри.

Юні спортсмени показали команду гру та високі досягнення з футзалу. За підсумками проведених змагань визначено лідерів турніру. Найсильнішою стала команда Кустолівського ЗЗСО. Саме вона представлятиме громаду на районному етапі змагань з цього виду спорту.

Усі команди та учасники нагороджені дипломами, медалями  та пам’ятними кубками.

Проєкт «Пліч-о-пліч» – це здоровий спосіб життя, залучення дітей до спорту, психологічне розвантаження, єдність та згуртованість.

Крім того, 22 березня  на базі Драбинівського НВК учителем фізкультури Сухомаячківського НВК  Пухою  М.М.,було проведено майстер-клас з  велосипедного  туризму "Фігурне володіння велосипедом".Участь могли взяти всі бажаючі, а таких виявилось чимало.