Суспільна користь

Громадські роботи : зайнятість для безробітних

- користь для громади

Результативним напрямком співпраці Новосанжарської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості з органами місцевої влади є організація громадських робіт. Види робіт визначаються потребою територіальних громад.

Найбільш поширеними є роботи з екологічного захисту навколишнього середовища, інформування населення стосовно отримання житлових субсидій та соціальна допомога сім’ям, що потребують соціальної підтримки.

З початку 2019 року до участі у громадських роботах Новосанжарською районною філією було залучено 159 безробітних громадян. Оплата праці здійснюється за рахунок співфінансування місцевих бюджетів та фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Станом на 01 листопада 2019 року на оплату праці учасників громадських робіт використано 335,5 тис грн. коштів ФЗДССВБ та 486,2 тис. грн. коштів місцевих бюджетів. Завдяки громадським роботам впорядковано парки, сільські вулиці, місця відпочинку, автобусні зупинки, обеліски, кладовища, придорожні смуги, ліквідовано стихійні сміттєзвалища тощо.

Громадські роботи приносять значну користь, оскільки не лище забезпечують лад у населених пунктах, а і є джерелом додаткового заробітку для громадян в період пошуку ними постійної роботи.

Позитивний результат зазначеного напрямку діяльності є очевидним, а отже, співпраця з органами місцевого самоврядування щодо залучення безробітних громадян до участі в громадських роботах за різними напрямками буде продовжено і в 2020 році.

Більше інформації за посиланнями:

www.facebook.com/Новосанжарська-районна-філія-Полтавського-обласного-центру-зайнятості-1663125947256489/