15.03.2024 року на базі Крутобалківського навчально – виховного комплексу    відбувся  ІІ етап  (територіальний )всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу

Дата: 18.03.2024 13:30

15.03.20024 року на базі Крутобалківського навчально – виховного комплексу    відбувся  ІІ етап  (територіальний )всеукраїнського проєкту "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги" з баскетболу серед закладів освіти Драбинівської ТГ.

За звання чемпіонів громади з баскетболу змагалися юнаки та дівчата з трьох навчальних закладів: Драбинівського НВК, Крутобалківського НВК, Кустолівського ЗЗСО.

Дівчата 2 команд (Крутобалківського НВК та Кустолівського ЗЗСО)  змагалися за першість з баскетболу.

В  протистоянні серед дівчат сильнішими виявилася команда  з Крутобалківського НВК, які без особливих труднощів здолали одноліток з Кустолівського ЗЗСО.

Юнаки були представлені трьома командами, які змагалися за коловою системою.

Зі 100% показником - дві перемоги у двох матчах, першість вибороли юнаки з Драбинівського НВК. ІІ місце - хлопці з Крутої Балки, ІІІ місце- Кустолівський ЗЗСО. Кращими гравцями визнано: Зіпа Антон (Драбинівський НВК), Шаульський Максим (Крутобалківський НВК), Угрінчук Констянтин (Кустолівський ЗЗСО)

Учасники заходу демонстрували свою витривалість, швидкість та влучність у змаганнях з баскетболу. Упродовж проведення змагань панувала атмосфера щирої радості, спортивного азарту та духовного піднесення. Ніхто не залишився осторонь, і кожен відчував себе частиною однієї великої освітянської родини.

Вітаємо переможців ІІ-го етапу всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»» серед учнів закладів загальної середньої освіти та бажаємо подальших досягнень у наступних етапах змагань!

Переможці ІІ етапу змагань представлятимуть Драбинівську громаду у ІІІ етапі всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».

Бажаємо командам жаги до перемоги!