Вітаємо переможців ІІ етапу (територіального)  XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата: 14.12.2023 16:22
Кількість переглядів: 93

Фото без описуПідведені підсумки ІІ етапу (територіального)  XIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в Драбинівській громаді, який відбувся 2 грудня 2023 року на базі Драбинівського НВК.

В ньому взяли участь 21 учень 5-11 класів з 4-ох закладів освіти територіальної громади.

За підсумками конкурсу, враховуючи рішення журі ІІ (територіального) етапу мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка були визначені переможці:

5 клас

 

І м

Пантелейчук Олександра Володимирівна

Крутобалківський НВК «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»

ІІ м

Степаненко Марина Євгенівна

Сухомаячківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

 

ІІІ м

Шимко Артем Вікторович

Драбинівський НВК «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»

 

6 клас

 

І м

Гетя Ксенія Олександрівна

Драбинівський НВК «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»

ІІ м

Стрюк Аріна Олександрівна

Сухомаячківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

 

ІІІ м

Деменко Назар Вікторович

Кустолівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

 

 

7 клас

 

І м

Дашевська Поліна Романівна

Сухомаячківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

 

ІІ м

Горбенко Максим Геннадійович

Драбинівський НВК «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»

ІІІ м

Граб Станіслав Олександрович

Кустолівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

 

 

8 клас

 

І м

Шевель Вікторія Вікторівна

Кустолівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

 

ІІ м

Удовенко Євгенія Миколаївна

Драбинівський НВК «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»

ІІІ м

Середа Тимур Максимович

Крутобалківський НВК «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»

9 клас

 

І м

Сабірова Лілія Михайлівна

Кустолівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

 

ІІ м

Зуєнко Анастасія Олексіївна

Сухомаячківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

 

ІІ м

Дяченко Анна Дмитрівна

Крутобалківський НВК «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»

 

10 клас

 

І м

Сімійон Яна Анатоліївна

Крутобалківський НВК «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»

ІІ м

Будко Віктор Миколайович

Сухомаячківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

 

 

11 клас

 

І м

Гавриш

Альбіна Валентинівна

Сухомаячківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

 

ІІ м

Касян Кіра Миколаївна

Кустолівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

 

Бажаємо подальших успіхів!

Разом до перемоги!

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь