Новини сільської ради

19 Січня, 2023 р., 13:25
До відома жителів Драбинівської ТГ
11 Січня, 2023 р., 08:23
З метоюдопомоги українцям посилити цифрові навички, щоб потужніше проявляти себев професії, швидше навчатися, легше спілкуватися з рідними на відстані, атакож бути в безпеці онлайн реалізується проектДія.Цифрова освіта який охоплює національнуплатформу з розвитку цифрових навичок Дія.Цифрова освіта з понад 90безоплатними освітніми серіалами та тестами на цифрову грамотність, а такожрозгалужену мережу збільш ніж 400  партнерських офлайн-хабів цифрової освіти у Полтавській області.
10 Січня, 2023 р., 16:23
У зв’язкуізнеобхідністюшвидкопідлаштовуватисьпідцьогорічніобставини, трудовезаконодавствосуттєвозмінилось у 2022 році. Починаючи з особливих правил, запровадженихвиключно на час діївоєнного стану і до глобальнихзмін, які не мають строку дії, — все цесуттєвовплинуло як на ринокпраці, так і на необхідністьпідприємствпристосовуватись до нового регулювання. Попри це, більшістьзмін все ж позитивно вплинули на обов’язкироботодавців у певнійміріспрощуючичиосучаснюючиїх. Отже, перейдемо до найголовнішихзмін та згадаємочого вони стосувались.