16.02.2024 р. в стінах Крутобалківського НВК були проведені змагання з волейболу (серед юнаків)

Дата: 19.02.2024 10:37

Фото без опису16.02.2024 р. в стінах Крутобалківського НВК знову було гучно. Об’єднані спортивним духом, завзяті та рішучі, юні волейболісти 4 закладів освіти, за підтримки своїх наставників-тренерів та друзів-вболівальників вперто боролися за право представляти свою громаду на третьому етапі змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги». Участь брали чотири команди: Крутобалківський НВК, Драбинівський НВК, Сухомаячківський ЗЗСО та Кустолівський ЗЗСО.

Мета проєкту ініційованого президентом України - збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя. Змагання проходили під гаслом "РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ".

Спортивні змагання ІІ етапу з волейболу продовжили наші мужні хлопці, волейболісти закладів загальної середньої освіти. У напруженій, але дружній грі визначилися переможці та призери змагань.

Перемогу здобула команда Драбинівського НВК. ІІ місце посіла команда Крутобалківського НВК і ІІІ місце - команда Сухомаячківського ЗЗСО.

Гравці кожної з команд показали неймовірну боротьбу та, разом із вболівальниками, отримали масу емоцій.

Переможці представлятимуть нашу громаду в ІІІ (районному) етапі шкільних ліг.

Бажаємо всім успіхів, витривалості та відмінних результатів у наступних етапах змагань.