В Драбинівській громаді стартував ІІ етап(територіальний) змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Дата: 13.02.2024 10:08

В Україні офіційно стартував другий етап наймасштабніших учнівських змагань країни «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги». Боротьба буде запеклою, всі хочуть отримати перепустку в наступний тур. Але головна ідея не суперництво, а позитивна атмосфера під час проведення змагань та стимулювання дітей до занять спортом.

Зусилля організаторів даного проекту спрямовані на розвиток фізичної культури і спорту, формування в молоді свідомої мотивації до здорового способу життя.

Розпочався   ІІ етап (територіальний) Всеукраїнського проєкту «Пліч –о– пліч всеукраїнські шкільні ліги» Драбинівської територіальної громади 09.02.2024 року в стінах Крутобалківського НВК.

Спортивні змагання ІІ етапу Всеукраїнського проєкту «Пліч –о– пліч всеукраїнські шкільні ліги» відкривали наші красуні, волейболістки закладів загальної середньої освіти.

В змаганнях взяли учать три команди: Крутобалківський НВК, Кустолівський ЗЗСО та Сухомаячківський ЗЗСО.

Ми живемо в особливий для країни час. Наша держава продовжує відстоювати свою незалежність та суверенітет. Наші захисники роблять усе для того, щоб ми могли спокійно навчатися і проводити змагання. Турнір з волейболу було проведено м’ячем, який подарувала Крутобалківському НВК  сестра загиблого випускника нашої школи, який також любив спорт, Героя України (посмертно) Банка Івана Андрійовича.

Навіть тривала повітряна тривога (1,5 години) не завадила волейболістам   продемонструвати фізичний розвиток, свою мотивацію та командний дух.

У підсумку команди місця розподілилися наступним чином:

І місце - команда дівчат Крутобалківського НВК (тренер Алєксєєва Ю.М.),

ІІ місце – команда Кустолівського ЗЗСО (тренер Черногрядський М.Б.),

ІІІ місце – команда Сухомаячківського ЗЗСО (тренер Житник С.М.).

За результатами змагань визначено переможці, призерів та кращих гравців, які були відзначені грамотами та нагороджені цінними призами.

Вітаємо юних спортсменів та бажаємо не зупинятися на досягнутому, нових перемог і сильного командного духу!

Наступні змагання ІІ етапу з волейболу (серед юнаків) відбудуться 16.02.2024 року.