Сьогодні минає рік від трагічного дня, коли наш земляк, мужній воїн та патріот  Цвітченко Едуард Валентинович віддав своє життя за Україну.

Дата: 13.07.2023 13:46

Фото без описуФото без опису

Загинув Едуард Валентинович, командир 1 стрілецької роти, 1-го стрілецького батальону, сержант 72-ї окремої механізованої бригади “Чорних запорожців” з позивним «ХУД.РУК», захищаючи Батьківщину в с.Вершина Донецької області 13 липня 2022 року.

Щире, добре, віддане, світле, чуйне, сміливе, відважне серце зупинилося від отриманих поранень несумісних з життям.

Едуарда Цвітченка було нагороджено відзнакою Президента України - орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно) .

Вічна пам’ять і слава нашому Герою – Едуарду Цвітченку, який не шкодуючи власного життя, захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.

Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях!