Шановні жителі Драбинівської територіальної громади!Повідомляємо, що траурна церемонія прощання та вшанування пам’яті загиблого воїна, жителя села Драбинівка УДОВІЧЕНКА СЕРГІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА відбудеться 14 липня (п’ятниця) о 12.00 год. у селі Драбин

Дата: 13.07.2023 10:08

Шановні жителі Драбинівської територіальної громади!

Повідомляємо, що траурна церемонія прощання та вшанування пам’яті загиблого воїна, жителя села Драбинівка УДОВІЧЕНКА СЕРГІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА відбудеться 14 липня (п’ятниця)  о 12.00 год. у селі Драбинівка вул. Братів Кибкало, буд.36.

Орієнтовно об 11.30 год. траурний кортеж в’їде в с.Драбинівка.

Звертаємося до жителів сіл Драбинівка, Вовківка та всіх бажаючих зустріти захисника живим коридором.

Живий коридор утворювати від вулиці Колбасова ( в’їзд в с.Драбинівка) до вул. Братів Кибкало,36.

Просимо всіх долучитися до вшанування загиблого воїна.

Гідно провести полеглого за межу Вічності – це останнє, що ми можемо зробити для світлої пам’яті захисника, який загинув за нашу Батьківщину! Фото без опису