З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 31.12.2020 08:31

Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2021 роком та світлим і радісним святом — Різдвом Христовим!

2020 рік був дуже складним, як для нашої громади так і для кожного з нас. Проте ми переконані, що завдяки щоденній наполегливій спільній праці ми не тільки справилися з усіма випробуваннями, що випали нам у 2020 році, але й неодмінно примножимо здобутки нашої громади вже у 2021.

Дорогі жителі, звертаємося до вас із найщирішими побажаннями міцного здоров’я, родинного тепла та злагоди, щирих думок та помислів, оптимізму та незгасимої віри у власні сили і можливості, нехай усі невдачі та негаразди залишаться за порогом старого року, а новий принесе натхнення та сили для здійснення усіх задумів і планів.

Нехай все, що вас радувало у 2020 році, обов’язково знайде продовження у наступаючому.

Нехай Різдвяні свята подарують вашим родинам Господнє благословення, а сяйво новорічної ялинки зігріє ваші серця. Нехай у ваших оселях завжди будуть достаток, мир та злагода!

Будьте здорові та щасливі!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Для того, щоб продивитись відеопривітання,

натисніть нижче: