1 жовтня - День захисників і захисниць України!

Дата: 01.10.2023 08:16

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису1 жовтня - День захисників і захисниць України!

Драбинівська громада щиро вітає усіх із Днем захисників і захисниць України - зі святом мужності, честі, доблесті, незламності національного духу!

В наших захисниках і захисницях є Сила нескорених, яка веде їх до перемоги!

Бажаємо нашим воїнам міцного здоров’я, незламної волі, сили духу, незгасимої енергії, добра і миру, душевного спокою, плідної праці на благо української держави, благополуччя та добробуту, родинного тепла та затишку.

Нажаль від початку повномаштабного вторгнення наша громада втратила 6 захисників: Цвітченко Едурд Валентинович,Губарик Роман Володимирович,Банк Іван Андрійович,Удовіченко Сергій Олександрович,Запорожець Сергій Анатолійович,Михайловський Сергій Віталійович.

Виконавчий комітет Драбинівської сільської ради висловлює щирі співчуття родинам загиблих воїнів.

Ми пам'ятаємо подвиг загиблих героїв, пам'ять про них буде завжди у наших серцях. Вони - приклад мужності та любові до України!🇺🇦