Новини сільської ради

17 Листопада, 2016 р., 16:09
Шановні аграрії! Дорогі трудівники сільського господарства!
09 Листопада, 2016 р., 15:58
  Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва щиро і сердечно вітаю вас  з  професійним святом – Всеукраїнським Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!
09 Листопада, 2016 р., 14:57
07 листопада 2016 року в Драбинівській сільській раді розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо таких посадових осіб:
08 Листопада, 2016 р., 15:11
3 листопада в селі Драбинівка відбулося урочисте відкриття міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям.
30 Серпня, 2016 р., 10:33
Шановні учні, батьки і вчителі!
27 Липня, 2016 р., 11:02
Виконавчий комітет Драбинівської сільської ради запрошує всіх взяти участь в урочистих заходах, присвячених святкуванню Дня села в с.Драбинівка.
27 Липня, 2016 р., 10:44
Висновок про результати перевірки достовірних відомостей, передбачений п 2 частини п'ятої статті 5 Закону України "Про очищення влади" Вокіної Марії Олександрівни, що працює державним реєстратором Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області.
11 Липня, 2016 р., 15:30
30 квітня 2016 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2016 року № 319 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесено зміни, зокрема, до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (зі змінами).