Новини сільської ради

11 Липня, 2016 р., 15:25
З настанням літа в області і в цілому по Україні ускладнилась ситуація щодо захворювань на гострі кишкові інфекції та харчові отруєння. Так останніми днями червня сталося масове отруєння гостей на поминальних обідах у Миргородському, Шишацькому та Зінківському районах. Поминальні обіди одразу у кількох селах Полтавщини завершились для їх учасників госпіталізацією. Станом на 9 червня кількість хворих внаслідок спалаху збільшилась до 61. Усі випадки пов’язувало вживання страв, доставлених для застілля одним з підприємств громадського харчування села Жовтневе Решетилівського району Полтавської області, яке виконувало замовлення обідів на виїзд. Географія спалаху  поширилась на 5 сіл із трьох різних районів. В ході епідрозслідування встановлено, що страви готувались з порушенням технології, умов та термінів зберігання харчових продуктів, не створені необхідні умови для дотримання особистої гігієни персоналу підприємства громадського харчування, немає даних про проходження персоналом медичного огляду та відсутня документація на ряд продуктів для приготування страв.
08 Липня, 2016 р., 16:48
На позачергову дев'яту сесію сільської ради сьомого скликання з 14 обраних депутатів сільської ради прибуло 9 депутатів.
06 Липня, 2016 р., 17:14
За ініціативи директора ПОКП "Полтавафарм", депутата Полтавської обласної ради Валерія Прядка з 01.07.2016р. в аптечній мережі ПОКП "Полтавафарм" запроваджуються пільги для учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів: - при отриманні за готівку з аптек ПОКП "Полтавафарм" лікарських засобів і виробів мадичного призначення встановлена максимальна націнка на ціну придбання не більше - 5%.
21 Червня, 2016 р., 17:36
На позачергову восьому сесію сільської ради сьомого скликання з 14 обраних депутатів сільської ради прибуло 9 депутатів.
30 Травня, 2016 р., 15:57
На позачергову сьому сесію сільської ради сьомого скликання з 14 обраних депутатів сільської ради прибуло 10 депутатів.
30 Травня, 2016 р., 15:54
Дорогі випускники, шановні батьки, вчителі та гості!
20 Травня, 2016 р., 16:55
На шосту сесію сільської ради сьомого скликання з 14 обраних депутатів сільської ради прибуло 9 депутатів.
17 Травня, 2016 р., 16:40
 З 05.05.2016 року Драбинівська сільська рада Новосанжарського району Полтавської області, як суб’єкт державної реєстрації прав, проводить: державну реєстрацію прав власності, речових прав (похідних від прав власності), прав власності на об’єкт незавершеного будівництва, обтяжень, а також взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, внесення змін до записів Державного реєстру прав та надання інформації з Державного реєстру прав. За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 05344-9-47-31, 05344-9-47-42.
17 Травня, 2016 р., 11:44
Оголошення!