Новини сільської ради

29 Травня, 2023 р., 08:59
Одне врятоване життя – це вже перемога! Полтавський  районний сектор №6  філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області – запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації. Пробація є прогресивним підходом до реалізації покарань, що забезпечує не тільки виправлення осіб, що вчинили злочин, але і сприяє їх поверненню до суспільства і створенню можливостей до змін. Одним з головних чинників, які можуть забезпечити виконання уповноваженими органами пробації покладених на них завдань і функцій, є налагодження тісної співпраці з громадським суспільством, спільна робота у напрямі соціалізації правопорушників. З цією метою законодавцем передбачена можливість залучення до виконання функцій покладених на пробацію, волонтерів пробації. Волонтерська діяльність пов’язана з пробацією здійснюється  відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність», з урахуванням особливостей визначених  Законом України «Про пробацію». При цьому важливо усвідомлювати, що особи, які перебувають на обліку в уповноваженому органі з питань пробації, засуджені за незначні злочини, це ті, хто не становить загрози життю і здоров’ю інших людей. Вони просто зробили помилку в житті, потрапили не в ту компанію, піддалися спокусі легких грошей або "зламалися" під натиском життєвих обставин, не отримавши своєчасно підтримки з боку інших людей.   Волонтером пробації може стати будь-яка особа, що досягла 18 річного віку. Основним завданням волонтерів пробації є сприяння уповноваженому органу з питань пробації у здійсненні нагляду за суб’єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи.
22 Травня, 2023 р., 15:53
Про внесення гербіцидів на узбіччі дороги Нові Санжари-Нехвороща з 24 по 31.05.2023 р.
12 Травня, 2023 р., 09:05
Інформація для малого та середнього бізнесу
02 Травня, 2023 р., 08:21
Про проведення обробки посівів агрохімікатами