Новини сільської ради

05 Вересня, 2023 р., 14:17
З 15 вересня 2023 року на території Полтавської області розпочинається кампанія з вакцинації диких м’ясоїдних проти сказу!
05 Вересня, 2023 р., 14:16
Новий, окремий телеграм-канал Держпродспоживслужби орієнтований виключно на висвітленні питань захисту прав споживачів
04 Вересня, 2023 р., 10:40
Бюро правової допомоги – 7 років: як юристи системи БПД допомагають розвʼязувати правові проблеми мешканців Полтавської області
04 Вересня, 2023 р., 10:19
 03 ВЕРЕСНЯ 2023 РОКУ Драбинівська громада провела в останню путь «Воїна світла», нашого земляка, старшого стрільця - оператора відділення спеціального призначення взводу спеціального призначення роти спеціального призначення, старшого солдата Михайловського Сергія Віталійовича, який ціною власного життя здобував Перемогу, таку бажану для нашого народу.
04 Вересня, 2023 р., 09:08
Управлінням у справах реінтеграції, соціального захисту ветеранів та внутрішньо переміщених осіб Полтавської облвійськадміністрації (далі -Управління) здійснюються заходи щодо забезпечення ефективної та раціональної реалізації в області державної бюджетної програми 1501040 за напрямом „Здійснення заходів із професійної адаптації ветеранів війни, членів їх сімей та прирівняних до них особам", спрямованим на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь для ветеранів війни та членів їх сімей, шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. Заходи із професійної адаптації здійснюються відповідно до Порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 179 та від 21 червня 2017 р. № 432. Організовується і здійснюється професійна адаптація безкоштовно за рахунок коштів державного бюджету. Послугами із професійної адаптації забезпечуються: ветерани війни; особи, які звільняються або звільнені з військової служби; осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; члени сімей вищезазначених категорій осіб (дружина/чоловік, діти); члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни; члени сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць; постраждалі учасники Революції Гідності Крім того, на період дії воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення або скасування до отримувачів послуг належать також військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані, добровольці Сил територіальної оборони) Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, військовослужбовці військових прокуратур, поліцейські, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, Державної кримінально-виконавчої служби, співробітники Служби судової охорони, інших утворених відповідно до законів військових формувань, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, та члени їх сімей. Професійна адаптація для вищезазначених категорій осіб здійснюється шляхом організації короткострокових навчальних курсів, спрямованих на підвищення кваліфікації або перепідготовки у закладах професійної (професійно-технічної), фахової перед вищої та вищої освіти різних форм власності, інших суб’єктів освітньої діяльності. Зокрема, здійснюється підготовка та перепідготовка водіїв категорій А, В, С, Д, Е, СЕ, навчання на машиніста бульдозера, машиніста автовишки, бджоляра, оператора котельні, перукаря, слюсара-ремонтника, електрозварника, курси англійської мови, діловодства, комп’ютерної грамотності, програмування та веб-дизайну, інші. Професійне навчання здійснюється за денною, вечірньою (змінною), очно-заочною, дистанційною, екстернатною формою навчання, з відривом і без відриву . від виробництва та за індивідуальними навчальними планами. Після успішного завершення навчання особа отримує документ державного зразка відповідно до законодавства. Прийом заяв від вищезазначених категорій громадян для отримання послуг з професійної адаптації здійснюється управліннями соціального захисту населення райвійськадміністрацій, міських, районних у містах рад за адресою задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) або за місцем фактичного проживання (перебування). До заяви додаються: -    копія (сканкопія/фотокопія) індивідуальної програми реабілітації (для осіб з інвалідністю внаслідок війни); -    копія (сканкопія/фотокопія) посвідчення, що підтверджує наявність статусу ветерана (члена родини) або копія документа, що підтверджує належність до військовослужбовців (членів родини військовослужбовця); -    копія (сканкопія/фотокопія)свідоцтва про шлюб, для дітей - свідоцтва про народження (для членів родини ветеранів/військовослужбовців).
04 Вересня, 2023 р., 08:12
ВІДТЕПЕР ЗАЯВУ НА СТРАХОВУ ВИПЛАТУ МОЖНА ПОДАТИ
01 Вересня, 2023 р., 14:11
У вересні 2023 року на території Полтавської області розпочинається кампанія з вакцинації диких м’ясоїдних проти сказу!