Драбинівська громада

Полтавська область, Полтавський район

Новини сільської ради

Дата: від до Скинути
12 Вересня, 2023 р., 10:38
Сьогодні ми із скорботою в серці поминаємо  нашого земляка, мужнього воїна і патріота, людину великого героїзму і непідкупної гідності  Банка Івана Андрійовича.
08 Вересня, 2023 р., 11:36
Одне врятоване життя – це вже перемога! Полтавський  районний сектор №6  філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області – запрошує небайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації. Пробація є прогресивним підходом до реалізації покарань, що забезпечує не тільки виправлення осіб, що вчинили злочин, але і сприяє їх поверненню до суспільства і створенню можливостей до змін.  Одним з головних чинників, які можуть забезпечити виконання уповноваженими органами пробації покладених на них завдань і функцій, є налагодження тісної співпраці з громадським суспільством, спільна робота у напрямі соціалізації правопорушників. З цією метою законодавцем передбачена можливість залучення до виконання функцій покладених на пробацію, волонтерів пробації. Волонтерська діяльність пов’язана з пробацією здійснюється  відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність», з урахуванням особливостей визначених  Законом України «Про пробацію». При цьому важливо усвідомлювати, що особи, які перебувають на обліку в уповноваженому органі з питань пробації, засуджені за незначні злочини, це ті, хто не становить загрози життю і здоров’ю інших людей. Вони просто зробили помилку в житті, потрапили не в ту компанію, піддалися спокусі легких грошей або "зламалися" під натиском життєвих обставин, не отримавши своєчасно підтримки з боку інших людей.   Волонтером пробації може стати будь-яка особа, що досягла 18 річного віку. Основним завданням волонтерів пробації є сприяння уповноваженому органу з питань пробації у здійсненні нагляду за суб’єктами пробації та проведенні з ними соціально-виховної роботи.
07 Вересня, 2023 р., 13:59
Направляємо інформацію щодо переліку роботодавців, які готові працевлаштувати внутрішньо переміщених осіб на вакантні посади, в розрізі територіальних громад, підготовлену Полтавським обласним центром зайнятості.
06 Вересня, 2023 р., 15:24
Створення безпечного освітнього середовища – пріоритет кожної громади області
05 Вересня, 2023 р., 14:17
З 15 вересня 2023 року на території Полтавської області розпочинається кампанія з вакцинації диких м’ясоїдних проти сказу!
05 Вересня, 2023 р., 14:16
Новий, окремий телеграм-канал Держпродспоживслужби орієнтований виключно на висвітленні питань захисту прав споживачів
04 Вересня, 2023 р., 10:40
Бюро правової допомоги – 7 років: як юристи системи БПД допомагають розвʼязувати правові проблеми мешканців Полтавської області

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь