Дата: 15.10.2024 10:44

Карітас Полтава повідомляє про продовження проєкту SARI «Підтримка стійкості сільського господарства». Проект підтримує домогосподарства в підготовці до зими, забезпечуючи кормами для худоби та допомагаючи утеплити приміщення, де вона утримується, що сприяє збереженню їх засобів до існування в холодний період.

В яких громадах буде реалізований проект:

Драбинівська, Градизька, Козельщинська.

Проєкт включає видачу грошових пакетів допомоги у двох напрямках : придбання кормів для худоби та ремонт підсобних господарських приміщень.

Допомога надається внутрішньо переміщеним особам та місцевому населенню.

Вразливість домогосподарства:

✅ Багатодітні сім'ї (3 і більше дітей)

✅ Член домогосподарства має інвалідність (І та ІІ група) або важку/хронічну хворобу. Інвалідність можна визначити за (Вашингтонським опитувальником)

✅ Домогосподарства, очолювані однією особою (батько-одинак, мати - одиначка)

✅ Домогосподарства з вагітними жінками або дітьми до 3 років

✅ Домогосподарства з людьми похилого віку (60+)

✅ ВПО

❗️ВАЖЛИВО❗️

Для участі в проекті мають виконуватись такі умови:

✅ вразливість домогосподарства;

✅ домогосподарство не отримувало подібної допомоги від іншої благодійної організації, пов'язаної з сільськогосподарською діяльністю

✅ домогосподарства з попереднім досвідом у рослинництві або тваринництві, які зацікавлені у продовженні або відновленні цієї діяльності;

✅ дохід домогосподарства є нижчим за прожитковий мінімум, що становить 6 318 грн. на особу. Домогосподарство не в змозі задовольнити більшість або всі свої базові потреби і залежить від сільського господарства, як основного джерела доходу.

Для подачі заявки необхідно заповнити форму попередньої реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSc_NyaaQHKKhs.../viewform

☎️За додатковою інформацією просимо звертатися за номером телефону: +380952877054