До  уваги! Розділ «Онлайн-навчання» доповнено новими матеріалами для платників

Дата: 17.09.2024 10:05

До  уваги! Розділ «Онлайн-навчання» доповнено новими

матеріалами для платників

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє про те, що у розділі «Онлайн-навчання» на вебпорталі ДПС, який містить корисну інформацію з податкової тематики, навички заповнення податкової звітності та розуміння оптимальних механізмів сплати, розміщено нові матеріали.

У підрозділі «Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» розміщені матеріали:

«Особливості застосування норм, визначених пунктом 266.2 статті 266 Податкового кодексу України щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки: застосування норми підпункту «ж» підпункту 266.2.2 пункту 266.2 статті 266»;

«Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Підрозділ «Податок на доходи фізичних осіб» доповнено матеріалом «Податкова соціальна пільга з податку на доходи фізичних осіб».

У підрозділі «Плата за землю» розміщено матеріал «Пільги щодо сплати земельного податку для фізичних осіб».

Підрозділ «Трансфертне ціноутворення та міжнародне оподаткування» доповнено інформацією «ТОП – 10 помилок при заповненні Звіту про КІК».

У підрозділі «Перегляд рішень територіальних органів ДПС у встановленому законодавством порядку»  додано матеріал «Аналіз причин, що слугували підставами для задоволення/залишення без задоволення скарг платників податків».

Розділ «Онлайн-навчання» мобільний. Він доповнюється новими підрозділами відповідно до потреб платників податків. Вся інформація викладена у відео, презентаційних та текстових матеріалах, які постійно оновлюються та доповнюються.

Загалом на сьогодні розділ «Онлайн-навчання» містить понад 330 відео, текстових та презентаційних матеріалів.