Дата: 19.07.2024 10:14

Сьогодні всі ми розуміємо, що від нашої єдності, підтримки воїнів, які героїчно протистоять російським загарбникам, залежить майбутнє України. Всі разом, вся громада, працює для наближення  Перемоги над ворогом. Захисники і Захисниці на передовій, а ми тут стоїмо за свою країну, за свій дім, своїх дітей.

За підтримку Збройних Сил України Драбинівська територіальна громада отримала подяку від військових. Вона надійшла від командування військової частини А4895 у складі 110 ОМБр(в/ч 4007), яка приймає безпосередню участь у бойових діях, направлених на забезпечення оборони України, захист населення та інтересів держави.

Дякуємо усім платникам податків і відповідальному бізнесу, що працюють і наповнюють бюджет. Саме з цих коштів наша громада має змогу допомагати військовим і відгукуватись на усі звернення.

Всі ми усвідомлюємо важливість такої підтримки і в подальшому продовжуватимемо скеровувати допомогу для забезпечення потреб військових формувань.

Дякуємо кожному жителю громади за підтримку мужніх Захисників та Захисниць!