Платник має право подати таблицю даних платника податку

Дата: 04.06.2024 08:29

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує,  що    відповідно до               пункту 12 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування                  в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних» (далі – Порядок зупинення), платник податку має право подати до ДПС таблицю даних платника податку на додану вартість (далі – Таблиця) за встановленою формою (додаток 5).

Пунктом 4 Порядку зупинення визначено, що у разі, коли за результатами перевірки податкової накладної/розрахунку коригування (далі – ПН/РК),  ПН/РК відповідають одній            з ознак безумовної реєстрації, визначених у пункті 3 цього Порядку, зокрема, якщо у ПН/РК відображена операція з товаром за кодом згідно з УКТЗЕД та/або послугою за кодом відповідно до ДКПП, які зазначені у Таблиці, врахованій контролюючим органом, реєстрація таких ПН/РК не зупиняється в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН).

Отже, Таблиця – це інформація про специфіку діяльності платника податку, подання якої до контролюючого органу є беззаперечним правом платника, незалежно від факту зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН.Фото без опису