Привітання з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2016 09:36

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята !   Це свято  стосується не тільки представників  органів  влади, а й кожного громадянина,  адже разом ми громада, яка в межах Конституції і чинного законодавства України через представницькі органи вирішує питання місцевого значення, що  відіграють вирішальну роль у розвитку  та розбудові  нашого, села забезпеченні його життєдіяльності.
Незважаючи  на надзвичайно складні умови місцеве самоврядування не лише вижило, а  й певною мірою сформувалося.
    Щиро вірю, що подальший розвиток  і утвердження місцевого самоврядування сприятиме розбудові України, як демократичної і правової держави.
Уклін і шана Вам, дорогі земляки, за любов до рідного села, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадському житті, непереборне бажання і здатність здолати усі негаразди.
    Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній  родині, кожному жителю сільської ради міцного здоров`я, достатку і благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, а    непохитна віра у щасливе майбутнє рідного села  і  України додають   сили і наснаги.

З повагою Драбинівський сільський голова  Короленко Зоя Петрівна.