Інформування

02 Квітня, 2024 р., 08:45
В яких  випадках проводяться позапланові перевірки?
02 Квітня, 2024 р., 08:44
Чи оподатковується вартість проїзних квитків на проїзд у міському пасажирському транспортні, які придбані юридичною особою та надаються будь-якому найманому працівнику під час виконання службових обов’язків, якщо це передбачено трудовим договором (контрактом)?
02 Квітня, 2024 р., 08:43
Щодо звільнення від відповідальності за помилкову сплату грошового зобов’язання на інший бюджетний рахунок
26 Березня, 2024 р., 08:51
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО сума витрат на лікування та придбання лікарських засобів, що надається працедавцем фізичній особі або членам її сім’ї (на рахунок закладів охорони здоров’я чи фізичній особі)?
26 Березня, 2024 р., 08:50
Чи потрібно подавати річну декларацію про майновий стан і доходи та сплачувати ПДФО фізичній особі, яка отримує щомісячно грошове утримання від іншої фізичної особи згідно договору про довічне утримання?
26 Березня, 2024 р., 08:50
       Які види перевірок здійснюються у період дії воєнного стану?
18 Березня, 2024 р., 09:47
Чи є об’єктом оподаткування сума коштів, яка сплачена резидентом – юридичною особою чи фізичною особою  навчальному закладу за навчання дитини з малозабезпеченої родини?
18 Березня, 2024 р., 09:46
Щодо врахування сум сплачених податків і зборів у IV кварталі 2022 року в рахунок майбутніх нарахувань у І кварталі 2023 року при обчисленні МПЗ за 2023 рік