Захід для ветеранів війни

Дата: 11.06.2024 14:04
Кількість переглядів: 23

ЗАТВЕРДЖУЮ

 
Заступник Міністра молоді та спорту України

 
Олексій НІКІТЕНКО

 

Регламент (прооєкт)

проведення всеукраїнських змагань зі стронгмену "Сильні України"

 

1. Цілі та завдання

Всеукраїнські змагання зі стронгмену "Сильні України" (далі – змагання) проводяться з метою:

широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;

подальшого розвитку виду спорту та його популяризація в державі;

активізації навчально-тренувальної роботи в спортивних організаціях;

широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;

підвищення рівня майстерності спортсменів.

2. Строки та місце проведення змагань

Змагання проводяться 30 червня 2024 року в м. Полтава, Полтавський міський парк культури та відпочинку «Перемога».

3. Організація та керівництво проведенням змагань

Керівництво проведенням змагань здійснюють Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та громадська організація "Федерація стронгмену України" (далі – Федерація).

В умовах дії на території України воєнного стану у зв’язку із триваючою широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні" (зі змінами), затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ, проведення змагання здійснюється з дотриманням вимог Законів України "Про національну безпеку України" та "Про правовий режим воєнного стану" та наказу Мінмолодьспорту від 28.05.2022 № 1587 "Про деякі питання проведення всеукраїнських спортивних заходів в умовах воєнного стану" (зі змінами).

Медичне забезпечення змагання здійснюється відповідно до наказу Мінмолодьспорту і МОЗ від 15.07.2020 № 603/1608 "Про медичне забезпечення проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 липня 2020 року за № 731/35014.

Організація та проведення змагання здійснюється із дотриманням Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної". Відповідальним за його виконання є головний суддя та учасники змагання.

Відповідальність за підготовку та проведення змагання, дотримання діючих вимог режимних, безпекових заходів під час проведення змагань покладається на управління молоді, фізичної культури і спорту Полтавською обласної державної адміністрації та Федерацію.

4. Учасники змагань

До участі у змаганні допускаються спортсмени Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва і Севастополя, спортивних клубів.

Вікові категорії учасників змагань:

юніори – з 19 до 23 років;

дорослі – з 24 до 39 років.

Форма одягу учасників змагань спортивна, відповідно до вимог Правил спортивних змагань зі стронгмену (далі – Правила).

Рівень допуску до змагань за кваліфікацією: не нижче ІІІ розряду.

5. Характер заходу

Змагання особисто-командні, проводяться відповідно до Правил.

6. Програма проведення змагань

Під час проведення змагань, з метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету  та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України,  відповідно до Указу Президента України від 16 березня 2022 року № 143/2022 "Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України", проводити щоденно о 9 годині 00 хвилин загальнонаціональну хвилину мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

У місці проведення урочистої частини змагання встановлюється Державний Прапор України з дотриманням вимог шанобливого ставлення до нього та символіка організатора змагання. Урочиста частина змагання
розпочинається виконанням Державного Гімну України. Ведення урочистої частини змагання відбувається державною мовою.

 

Програма змагань:

29 червня 2024 року – день приїзду.

 

30 червня 2024 року

10:00 – 12:00 – реєстрація;

12:00 – 13:00 – нарада суддів та представників команд, мандатна комісія, зважування учасників змагань;

13:00 – 13:10 – урочисте відкриття змагань;

13:10 – 17:00 – виступ учасників змагань;

17:00 – 18:00 – оголошення результатів змагань та нагородження переможців. Урочисте закриття змагань, від’їзд учасників.

 

Допускається проведення змагань за умови участі не менше 5 спортсменів у кожній спортивній дисципліні.

7. Безпека та підготовка місць проведення заходу

Підготовка місць проведення змагання здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 "Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів" та за згодою Полтавської обласної військової адміністрації.

Підготовка спортивних споруд, у тому числі щодо дотримання діючих у цей період у зазначеному регіоні режимних, безпекових заходів, покладається на їх власників. Контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпеченням заходів безпеки при проведенні заходу здійснює робоча комісія, утворена Полтавською обласною військовою адміністрацією.

Власник спортивної споруди не менш ніж за чотири години до початку змагань зобов'язаний подати до робочої комісії акт про готовність до проведення змагання.

Забезпечення заходів безпеки при проведенні змагання покладається на головного суддю, затвердженого Мінмолодьспортом за поданням Федерації. Під час організації та проведення змагання головний суддя забезпечує учасників заходу інформацією про найближче укриття, до якого необхідно слідувати під час повітряної тривоги. У разі оголошення повітряної тривоги в регіоні, в якому проводиться спортивний захід, відповідальний за безпеку проведення заходу приймає рішення щодо евакуації всіх учасників в укриття або споруду, яка може використовуватися як укриття та знаходитися на відстані не більше ніж 500 м від спортивної споруди (місця), де проводиться захід.

  1. Умови визначення першості та нагородження переможців і призерів

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місця у змаганні нагороджуються дипломами та медалями Федерації відповідних ступенів.

Переможці змагань визначаються окремо у кожній вправі за найбільшою кількістю балів, відповідно до Правил.

Команди переможці і призери нагороджуються дипломами та кубками Федерації відповідних ступенів.

Командне місце визначається відповідно до Правил. До командного заліку включаються результати трьох кращих спортсменів від кожної команди.

  1. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

Витрати на організацію та проведення змагання здійснюються за рахунок коштів, залучених Федерацією, а також інших позабюджетних коштів, використання яких не суперечить чинному законодавству України.

За кошти організацій, що відряджають, здійснюються всі витрати з участі спортсменів та тренерів у змаганні: оплата проїзду та добових під час проїзду учасників, перевезення спортивної техніки та інвентарю до місця проведення змагання та зворотно, харчування та проживання.

  1. Строки та порядок подання заявок на участь у заході

Попередні заявки на участь спортсменів у змаганні надсилаються до початку змагання на електронну адресу: konyushok@ukr.net

Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів з фізичної культури і спорту Автономної Республіки Крим, областей, мм. Києва і Севастополя, спортивних клубів, лікаря, копія паспорту, страхові поліси, дійсні на термін змагань (умови договору страхування мають передбачати участь у спортивних змаганнях.

Оригінали заявок, копії паспортів, страхові поліси надсилаються на адресу суддівської колегії разом зі звітом протягом 15 днів після закінчення змагань. До участі у змаганнях допускаються учасники, які підтвердили в установлений термін свою участь.

Звіт головного судді та протоколи результатів змагань, заявки протягом 5 календарних днів після закінчення змагань надсилаються листом від Федерації (у паперовому вигляді) до Мінмолодьспорту за адресою: 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 42 або в електронному вигляді на e-mail: correspond@mms.gov.ua.

Оперативна інформація про кількість учасників, регіонів та призові місця команд-учасниць (з фотографіями) після закінчення змагань (не пізніше 08.00 наступного дня) подається Федерацією на електронну адресу: chervotoka4@gmail.com та bohdan.pokas@gmail.com.

  1. Інші умови. Антидопінговий контроль

Федерація забезпечує безперешкодний доступ на територію проведення заходу допінг-офіцерам, уповноваженим Національним антидопінговим центром або будь-якою іншою антидопінговою організацією, визначеною відповідно до вимог Міжнародної конвенції про боротьбу з допінгом у спорті, ратифікованої Законом України від 03 серпня 2006 року № 68.

Федерація забезпечує облаштування пунктів для відбору допінг-офіцерами допінг-проб на визначення вживання заборонених речовин у спортсменів, які беруть участь у спортивному заході на об'єкті проведення спортивного заходу.

 

Цей регламент є офіційним викликом на змагання

 

Заступник директора департаменту

спорту вищих досягнень – начальник відділу

неолімпійських видів спорту                                           Олександр СТЕЦЕНКО

 

                   

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь