Вічна і світла пам'ять!

Дата: 05.06.2024 11:38

Виконавчий комітет та відділ освіти  Драбинівської сільської  ради висловлює щирі співчуття рідним та близьким, колегам з приводу передчасної смерті Галушко Олександра Михайловича - директора Сухомаячківського закладу загальної середньої освіти.

Олександр Михайлович був людиною великої душі, безсумнівної честі, сумління, працьовитим і відповідальним, досвідченим і мудрим керівником. Як директор школи у своїй діяльності велику увагу приділяв роботі з учнями та вчителями. Сотні людських долей пройшли через його чуйні руки. Він був компетентним у всіх їхніх проблемах, вмів їх вчасно вирішити, дати слушну пораду. Його поважали колеги та любили учні за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість та оптимізм.

Нехай добрий, світлий спомин про Олександра Михайловича завжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував.

Хай його душа знайде вічний спокій, а Господь прийме, де праведні спочивають.

Вічна і світла пам'ять!