Шановні працівники соціальної сфери!

Дата: 02.11.2023 15:35

Шановні працівники соціальної сфери!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов’ю до ближнього. Нехай вам вистачить сили, витримки та професіоналізму для подолання всіляких перешкод у справі поліпшення соціального захисту тих, хто його потребує.

У цей день хочеться сказати спасибі кожному соціальному працівнику Драбинівської громади за щоденну нелегку працю, а саме: Співак Світлані Миколаївні, Яценко Світлані Яківні, Брижань Олені Анатоліївні,Поставній Катерині Степанівні, Шамоті Наталії Петрівні, Мар'ян Оксані Анатоліївні,Павловій Оксані Сергіївні, Похідній Марії Михайлівні, Дігтяр Ользі Петрівні, Полещук Світлані Володимирівні,Баранник Юлії Володимирівні.

Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, а все задумане  виконується.

Бажаємо вам міцного здоров’я, взаємної любові, домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку та подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення громади.

З повагою, т.в.о. сільського голови Григорій ЛЕБЕДИН та виконавчий комітет Драбинівської сільської ради