Дата: 04.08.2023 15:55

Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу Галущиногреблянський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Драбинівської сільської ради Полтавського р-ну Полтавської

03.08.2023

Відділом освіти виконавчого комітету Драбинівської сільської ради Полтавського р-ну Полтавської було проведено конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу Галущиногреблянський заклад дошкільної освіти «Ромашка».

Як повідомлялось  раніше, на конкурс подала документи лише одна кандидатка – Середа Тетяна Едуардівна.

Конкурсний відбір відбувся у три етапи:

• І етап – перевірка знань законодавства України у сфері дошкільної освіти, Законів України “Про освіту”, “Про дошкільну освіту” шляхом вирішення тестових завдань.
  • ІІ етап – перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційних завдань.
  • ІІІ етап – публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу дошкільної освіти.

За результатами трьох етапів випробування комісія вирішила визнати переможницею конкурсу Середу Тетяну Едуардівну  та рекомендувати т.в.о. сільського голови Драбинівської сільської ради Григорію ЛЕБЕДИНУ  призначити її на посаду директора Галущиногреблянського  закладу дошкільної освіти «Ромашка» Драбинівської сільської ради Полтавського р-ну Полтавської області.

Щиро вітаємо Тетяну Едуардівну! Бажаємо їй сил, терпіння, успіхів і втілення усіх задумів на новій посаді!