Привітання з Днем працівників освіти від відділу освіти Драбинівської ТГ

Дата: 29.09.2023 08:42

Шановні освітяни!

Відділ освіти виконавчого комітету Драбинівської сільської ради сердечно вітає Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Прийміть щирі вітання з професійним святом, яке об’єднує всіх, хто допомагає молоді відкривати скарбницю знань, науки і мудрості.

Саме ваша наполеглива праця, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають молодому поколінню обрати свій життєвий шлях і стати справжніми фахівцями своєї справи.

Велика вдячність і шана Вам за гуманну і благородну справу – виховання підростаючого покоління. Ви завжди були і залишаєтесь головним світочем у житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Особливі вітання педагогічним працівникам, які сьогодні на заслуженому відпочинку. Низький уклін Вам за вагомий внесок у розвиток освіти. Ваші мудрість і знання зберегли і примножили найкращі традиції галузі, возвеличили знання вчитель – провідника вічних цінностей. Щороку наша освітянська родина поповнюється молодими кадрами, які з вдячністю використовують досвід ветеранів-педагогів, а також впроваджують сучасні інноваційні технології.

Освітній процес допомагають здійснювати завгоспи і кухарі, секретарі і бібліотекарі, прибиральники. Дякуємо, за Вашу відданість обраній справі, невтомну працю.

Бажаємо, щоб доброта Ваших сердець ніколи не вичерпувалась, а радість від успіхів учнів, вихованців щодня тільки множилась. Нехай завжди Вас зігріває пошана ваших учнів та їхніх батьків. Творчого натхнення, міцного здоров’я, добра, миру  та злагоди.

Разом до перемоги!

Наталія МАТЯШЕНКО,