На території Драбинівської  громади 16 вересня 2023 року буде проведено Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

Дата: 13.09.2023 10:06

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ “WORLD CLEANUP DAY” 2023

Щороку в третю суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», участь у якій приймає понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!».

Особливістю цьогорічного прибирання є суворе дотримання заборон, обмежень, які діють на період війни.

16 вересня 2023 року під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 24 регіонах з дотриманням обмежень воєнного часу, враховуючи норми безпеки та географічні особливості регіонів, Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з 70 мільйонами учасників у 191 країні Світу.

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Шановні жителі громади! Виконавчий комітет Драбинівської сільської ради запрошує долучитися до Всесвітньої акції та зробити наші села, території установ, організації, закладів освіти та приватні подвір’я чистішими. Також ЗАКЛИКАЄМО дотримуватись правил безпеки, не збиратися великою кількістю людей та в разі сигналу тривоги спуститися в укриття.