Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу Галущиногреблянський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Драбинівської сільської ради Полтавського р-ну Полтавської

Дата: 21.07.2023 13:26

Оприлюднення переліку осіб, які допущені до участі у конкурсному відборі на заміщення вакантної посади директора  Комунального закладу Галущиногреблянський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Драбинівської сільської ради Полтавського р-ну Полтавської обл.

Перелік осіб, які подали документи та які допущені для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора  Комунального закладу Галущиногреблянський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Драбинівської сільської ради Полтавського р-ну Полтавської обл. :

Конкурсний  відбір на посаду директора   буде проведено 3 СЕРПНЯ 2023 року

о 10 год. в приміщенні Драбинівського сільського будинку культури.

Учаснику конкурсу бути готовим  до

1)  письмової перевірки (тестування) на знання законодавства у сфері освіти та дошкільної освіти, зокрема Закону України «Про освіту», Закону України «Про дошкільну освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері дошкільної освіти;

2) перевірки професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

3) публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу дошкільної освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації;

Публічна та відкрита презентація перспективного плану кандидата проходить за наступним регламентом: виступ кандидата – до 15 хв.; запитання та обговорення –  до 10 хв.

4)  співбесіди кандидатів з членами конкурсної комісії державною мовою до 5 хв.