ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 21.09.2022 11:33

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку з ситуацією, що склалася на території України у зв’язку з війною нашого народу проти загарбницької російської федерації, внаслідок перемог, здобутих нашими Збройними Силами, агресор все більше використовує ракетні обстріли територій та населених пунктів нашої Держави, тому для виконання допоміжних робіт із запобігання виникненню або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, можливого проведенням великих обсягів робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в тому числі і тих, що виникли внаслідок воєнних бойових дій, диверсійних та терористичних актів зі сторони російської федерації, а також проведення відновлювальних робіт, які потребують великої кількості залучення працівників та техніки, виконком сільської ради запрошує мешканців громади вступити до лав добровільних формувань цивільного захисту. Для цього необхідно зареєструватися за посиланням: https://dmpo.dsns.gov.ua/та надати інформацію на електронну пошту ДСНС pmumns@ukr.net.