Драбинівська громада

Що робити, якщо ви зазнали сексуального насильства під час війни?

Дата: 27.04.2022 08:36
Кількість переглядів: 159

Волонтерською організацією Євромайдан SOS спільно з медиками, психологами, юристами та правозахисниками розроблена пам’ятка про сексуальне насильство під час війни.

Пам’ятка є супроводом-допомогою для людей (жінок, чоловіків, дітей), які пережили сексуальне насильство на війні чи стали свідками такого насильства, або їм довірилася людина, яка його пережила.

Пам’ятка містить покрокову інструкцію, як діяти у випадку пережитого сексуального насильства, містить поради психологів, контакти юридичної та психологічної допомоги, а також рекомендації лікаря-гінеколога у разі недоступності медичної допомоги.

Посилання на пам'ятку: https://ccl.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/leaflet-p-1.pdf