Атестація педагогічних працівників 2022 р.

Дата: 12.04.2022 15:19

5 квітня 2022 року відбулося засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти виконавчого комітету Драбинівської сільської ради.

Атестація – це підсумок професійної майстерності вчителя, демонстрація його найкращих професійних умінь.

На засіданні були розглянуті матеріали професійної діяльності за міжатестанційний період 9-ти педагогічних працівників, які підлягають атестації у 2021/2022 навчальному році.

Педагогічними працівниками, які атестувались АК ІІ рівня, були представлені до відома комісії презентації досвіду своєї роботи та фрагменти відеоуроків.

Вивчивши результати діяльності педагогічних працівників, атестаційною комісією ІІ рівня було ухвалено рішення про атестацію на:

• відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та підтвердження раніше присвоєного педагогічного звання «старший учитель» - 1 педагогічному працівнику (Співак О.А.);
  • відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» - 3 педагогічним працівникам (Давиденко Г.М., Давиденко М.І., Міщенко Л.В.);
  • відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та підтвердження раніше присвоєного педагогічного звання «учитель-методист» - 2 педагогічним працівникам (Співак Н.Б., Житник С.М.);
  •  відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший учитель» - 1 педагогічному працівнику (Касич В.О.)
  • підтвердження раніше присвоєного педагогічного звання «старший учитель» - 1 педагогічному працівнику (Гудзь Л.А.);
  • відповідність займаній посаді – 1 керівнику закладу освіти (Павелко О.М.).

Вітаємо педагогічних працівників з успішним проходженням атестації!