Про дострокове припинення повноважень депутата

Дата: 10.01.2022 08:45

ДРАБИНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Полтавського району Полтавської області

дванадцята сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

06 січня 2022 року                                                                  с. Драбинівка

Про дострокове припинення

повноважень депутата

Драбинівської сільської ради

Розглянувши заяву депутата Драбинівської сільської ради від виборчого округу №1    Іваненко Лідії Миколаївни про складання нею депутатських повноважень, керуючись пунктом 14 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпунктом 2 частини 2 статті 5 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», статтею 90 Закону України «Про місцеві вибори»,  Драбинівська   сільська  рада

ВИРІШИЛА:

1. Достроково припинити повноваження  депутата  Драбинівської сільської ради від виборчого округу №1 Іваненко Лідії Миколаївни  у зв’язку з її особистою заявою про складання депутатських повноважень.

2. Направити це рішення до Драбинівської сільської  територіальної  виборчої комісії  Полтавського району Полтавської області для відповідного реагування згідно чинного законодавства.

3. Оприлюднити це рішення на офіційному сайті Драбинівської  сільської ради.

4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, охорони здоров?я, соціального захисту населення, з прав людини, законності, запобігання корупції, депутатської етики, культури, молоді, фізкультури та спорту.

Драбинівський сільський голова                            Т. Лєскова