Дата: 21.07.2021 15:49

Оголошується проведення презентації та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної  документації:

• Генеральний план з планом зонування села Райдужне Новосанжарського району Полтавської області;
  • Генеральний план з планом зонування села Лугове Новосанжарського району Полтавської області.

В цілому концепція генеральних планів передбачає наступні основні напрямки:

- стратегія розвитку населеного пункту визначається з урахуванням його розташування від районного центру, що в подальшому буде підставою для формування комфортних умов проживання;

- можливість реалізації даного проектного рішення підтверджується наявністю сприятливих природних та ландшафтних умов, які створюють умови для розміщення територій під житлову забудову;

- проектом передбачається збереження існуючих об’єктів громадського призначення та розглядається можливість щодо розширення їх видів діяльності;

У складі графічних матеріалів генерального плану розроблено план зонування території, де зазначено розташування і типи територіальних зон з можливістю подальшого надання відповідних містобудівних умов та обмежень згідно зі встановленим містобудівним регламентом.

Функціональна класифікація та переважні, допустимі і дозволені види використання територій наведено у складі пояснювальної записки до проекту генерального плану.

Замовник містобудівної документації – виконавчий комітет Драбинівської сільської ради.

Розробник  - ФО-П Дронь М.С.

Підстава для проектування –Рішення шостої сесії Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області восьмого скликання від 10.03.2021 «Про надання дозволу на виготовлення генерального плану села Лугове Полтавського району Полтавської області»; Рішення шостої сесії Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області восьмого скликання від 10.03.2021 «Про надання дозволу на виготовлення генерального плану села Райдужне Полтавського району Полтавської області».

Ознайомитися з проектами містобудівної документації можна в приміщенні Драбинівськоїсільськоїради та на офіційному веб-сайті уповноваженого органу.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій –виконавчий комітет Драбинівськоїсільської ради.

Термін подання пропозицій – на протязі місяця з моменту публікації даного оголошення.

Презентація проекту містобудівної документації відбудеться у с. Лугове02.08.2021 о 10.00 год.;

с. Райдужне 02.08.2021 об 11.00 год.