Атестаційні матеріали вчителів, які атестуються у 2020-2021 навчальному році атестаційною комісією ІІ рівня

Дата: 01.04.2021 11:41

Значення атестації величезне. Вона підвищує статус педагогічної професії, стимулює діяльність педагога до поповнення свого досвіду.  Отже з упевненістю можна стверджувати, що атестація — це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація його найкращих професійних умінь.  Педагоги ділилися  своїми знахідками, методичними доробками, знайомили інших з технологією власного досвіду, який представляється у презентаціях.

1. Атестаційні матеріали директора Сухомаячківського ЗЗСО Галушко О. М.: відеозапис уроку, презентація.

2. Атестаційні матеріали учителя Богданівського НВК Каплуновської Н. В.

3. Атестаційні матеріали вчителів Драбинівського НВК: Горбенко О. В., Шимко Ю. О., Цвітченко З. О.

4. Атестаційні матеріали учителя Крутобалківського НВК Мазан Г. О.

5. Атестаційні матеріали учителя Крутобалківського НВК Постольника М. І.: відеозапис урокупрезентація.

6. Атестаційні матеріали учителя Крутобалківського НВК Шимко З. В.

7. Атестаційні матеріали учителя Крутобалківського НВК Павелко І. А.: відеозапис уроку, презентація.