З ДНЕМ КОЗАЦТВА!!!

Дата: 12.10.2020 15:09

Шановні представники сильної половини людства, жителі нашої громади!

Щиро вітаємо вас з Днем захисника України – святом, яке увібрало в себе багаті та славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.
     Уже багато років поспіль 14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому
зараз свято Покрови почали відзначати і як День Українського козацтва.
          У цей святковий день висловлю
ємо вдячність всім, хто сьогодні несе службу у лавах Збройних Сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян, хто захищав наші рубежі на сході України, починаючи з 2014 року.
      Ми сподіваємось, що українські військовослужбовці будуть надійними захисниками нашої православної віри та народу, з гордістю захищатимуть честь нашої держави, мир і спокій її жителів.
      Зич
имо вам і вашим близьким міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у нелегкій справі військової служби, а Пресвята Богородиця нехай покриває вас своїм покровом від негараздів не тільки в бою, а й у повсякденному житті!