З ДНЕМ ДОШКІЛЛЯ!

Дата: 25.09.2020 12:59

Шановні працівники дошкільної освіти громади!

Прийміть наші щирі вітання з професійним святом - Днем  дошкілля!

Бути вихователем – це справжнє мистецтво, обране за покликом серця, наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, милосердям, людяністю.

Від мудрості   керівника    дошкільного  закладу,  педагогічної  майстерності , турботливості,  уваги , розуміння   вихователів та  їх  помічників, допомоги  батьків  залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного  вихованця.

Щира подяка всім працівникам дошкільної освіти за щоденну самовіддачу,  благородну  любов і турботу, віддане служіння улюбленій справі, терпіння,  наполегливість і високий професіоналізм.

Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, не пропадає тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою.

Міцного здоров’я вам, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.