Місцеві вибори 25 жовтня 2020 року

Дата: 07.09.2020 16:53

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Драбинівська сільська територіальна виборча комісія

Полтавський район Полтавська область

П О С Т А Н О В А

с. Драбинівка

16 год. 30 хв.

"­­­04" вересня 2020 року                                                                                                                           № 1

Про утворення і перелік багатомандатних виборчих округів на виборах депутатів Драбинівської сільської  ради 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та присвоєння їм порядкових номерів

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частин другої-третьої статті 197, статті 199, частини першої, пункту 2 частини другої статті 206, частини третьої статті 232 Виборчого кодексу України, розділу 4 Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року № 204, пункту 1.1, 3.3-3.5 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200, беручи до уваги відомості, подані Відділом ведення Державного реєстру виборців Новосанжарської районної державної адміністрації, від 31 серпня 2020 року, Драбинівська сільська територіальна виборча комісія

постановляє:

1. Встановити, виходячи з відомостей Відділу ведення Державного реєстру виборців Новосанжарської районної державної адміністрації, що загальний склад (кількість депутатів) Драбинівської сільської  ради становить 22 депутати.

2. Визначити орієнтовну кількість багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Драбинівської сільської ради  ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – 6 (шість) багатомандатних виборчих округів.

3. Виходячи з відомостей Відділу ведення Державного реєстру виборців Новосанжарської районної державної адміністрації про те, що кількість виборців, які мають право голосу на виборах Драбинівської сільської  ради, становить 3235 (три  тисячі двісті тридцять п'ять ) виборців,  визначити, що орієнтовна середня кількість виборців, що припадає на кожний мандат Драбинівської мсільської ради, становить 146 виборців.

4. . Утворити багатомандатні виборчі округи з виборів депутатів Драбинівської сільської  ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, визначити їх межі та присвоїти їм порядкові номери згідно з додатком.

6. Встановити таку кількість мандатів, що розподіляються на кожному багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Драбинівської сільської ради  на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року: БВО №1 – 4 мандати, БВО № 2 – 4 мандати, БВО №3 – 4 мандати, БВО №4 – 4 мандати, БВО №5 – 3 мандати, БВО №6 – 3  мандати

7. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України, а також оприлюднити на веб-сайті Драбинівської сільської ради  відповідно до  частини четвертої статті 23, частини восьмої статті 199 Виборчого кодексу України.

8. Копію цієї постанови на паперовому носії надіслати Центральній виборчій комісії відповідно до п.1.1 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200.

9. Поінформувати Центральну виборчу комісію про номери багатомандатних виборчих округів з виборів депутатів Драбинівської сільської ради, опис їх меж, орієнтовну кількість виборців, кількість депутатських мандатів, що розподіляються в окрузі, за формою № 12 згідно з Додатком 12 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200.

10. Надіслати Відомості про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Драбинівської сільської ради  за формою № 12 згідно з Додатком 12 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200, Відділу ведення Державного реєстру виборців Новосанжарської районної державної адміністрації для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Головуюча на засіданні,

голова територіальної

виборчої комісії                                                                   Т.Ф. Губарик

(підпис)