ВІТАЄМО З ДНЕМ РОДИНИ!!!
Дорогі мешканці Драбинівської ОТГ!
Прийміть щирі та сердечні вітання з Міжнародним днем родини!
Ніхто не стане заперечувати істину, що родини завше була і залишається джерелом любові, поваги, взаємодопомоги та збереження кращих традицій людських взаємин. Безумовно, людині дуже важко існувати без родини. Родина є тією цеглиною, на якій стоїть держава.
Українці споконвічно вирізнялися з-поміж інших народів шанобливим ставленням до родинних цінностей. Саме тому родини в нашій країні є основним елементом суспільства, носієм людської моральності, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності й розвитку держави та благополуччя кожного з нас.
Коли є тепла мамина посмішка, надійне батькове плече, добра порада брата, підтримка сестри, веселий сміх дітей і сповнений любові погляд чоловіка чи дружини – це найбільше щастя… У душі оселяється спокій та гармонія, якщо ти знаєш, що уся твоя родина щаслива і здорова.
Проте не кожна дитина, з певних життєвих обставин, має люблячу родину - це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. У цьому випадку тепло та родинний затишок їм дарують прийомні батьки та опікуни. Це люди з великим серцем, які виховують таких дітей, як своїх, рідних, прищеплюючи найкращі моральні цінності, навчаючи добру і порядності, допомагають здобути освіту та утвердитися в дорослому житті.
Тож зичимо кожній родині нашої ОТГ міцного здоров'я, благополуччя, миру, злагоди та любові! Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Нехай шану та повагу мають дорослі! Нехай для кожного родина залишається надійною фортецею, тим місцем, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть!
Натисніть на посилання для переходу до презентації: Презентація родин Драбинівської ОТГ