Про скликання двадцять п'ятої сесії Драбинівської сільської ради сьомого скликання

Дата: 11.01.2020 09:55

І. Скликати засідання двадцять п’ятої сесії сільської ради сьомого скликаня 22.01.2020 року о 10-й годині                        в приміщенні Драбинівського сільського будинку культури (с. Драбинівка, вул. Центральна, 2).

ІІ. На розгляд сесії винести питання:

1. Про прийняття майна (шкільних автобусів) із спільної власності територіальних громад сіл, селища Новосанжарського району Полтавської області у комунальну власність Драбинівської сільської ради.

2. Про надання матеріальної допомоги.

3. Про надання відпустки секретарю Драбинівської сільської ради.

4. Про внесення змін до бюджету Драбинівської ОТГ на 2020 рік.

5. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)              меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах с. Кустолове Новосанжарського району Полтавської області      гр. Пархоменко Сергію Миколайовичу.

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)     меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах с. Драбинівка Новосанжарського району Полтавської області гр. Дігтяр Марині Костянтинівні.

7. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)     меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шмигло Олексію Володимировичу (земельна частка (пай)               згідно рішення суду).

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)      меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шмигло Сергію Володимировичу (земельна частка (пай)                згідно рішення суду).

9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства гр. Соцькому Ігорю Івановичу із земель запасу комунальної власності Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області (учасник АТО).

10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 4,15 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Дудкі Роману Анатолійовичу із земель запасу комунальної власності Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області (земельна частка (пай) згідно рішення суду).

11. Про внесення змін до рішення позачергової 23 сесії 7 скликання від 05.12.2019 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства гр. Ладатко Віталію Леонідовичу із земель запасу комунальної власності Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області».

12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж з земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в межах с.Крута Балка Новосанжарського району гр.Левченко Руслана Вікторовича

ІІІ. На сесію запросити: виконуючих обов’язки старост Вівсяник І.М., Прудко В.В., Поставну Л.М., Кобу В.В., Добропаса О.В., головного бухгалтера Кольбу І.М. та спеціаліста ІІ категорії Поп І.В. виконавчого комітету Драбинівської сільської ради, які мають відношення до питань, що розглядаються на сесії.