Привітання з Днем Перемоги

Дата: 05.05.2017 11:58

Шановні ветерани, учасники бойових дій, жителі та гості села!

У ці дні ми відзначаємо День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і вшановуємо мужність і відданість тих, хто 72 роки тому здобував перемогу.

За роки війни Україна заплатила  мільйонами життів своїх синів і дочок.Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів.Низько вклоняємося їх подвигу.

Пишаємося нашими захисниками, які нині відстоюють незалежність України від зовнішнього агресора і демонструють усьому світу, що українські воїни здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян.

Від щирого серця вітаю всіх, хто пройшов крізь вогонь війни, зі святом перемоги, бажаю міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих років щасливого та мирного життя!

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!

З повагою, сільський голова Короленко Зоя