Драбинівська громада

Полтавська область, Полтавський район

Звіт СЕО до Генерального плану с. Суха Маячка Новосанжарського району Полтавської області

Повідомлення про оприлюднення проекту документа

державного планування та звіту про стратегічну екологічну

оцінку містобудівної документації

«Генеральний план з планом зонування території населеного пункту села Суха Маячка Новосанжарського району Полтавської області»

 

  1. Генеральний план з планом зонування території населеного пункту села Суха Маячка Новосанжарського району Полтавської області.

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, що є документом державного планування місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО) до них Драбинівська сільська рада повідомляє про початок та строки громадського обговорення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації «Генеральний план з планом зонування території населеного пункту села Суха Маячка Новосанжарського району Полтавської області».

Генеральним планом з планом зонування розглядається планувальна організація села Суха Маячка, визначаються напрямки його територіального розвитку, надаються пропозиції щодо забудови та використання території села з метою забезпечення його сталого розвитку.

Містобудівна документація та звіт СЕО розроблений ФОП Дронь М.С. на замовлення Драбинівської сільської ради.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження: Драбинівська сільська рада.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення:

а) дата початку та строки здійснення процедури: громадські обговорення тривають 30 днів. Початок обговорень: _28.01.2020. Строк завершення громадських обговорень – 28.02.2020.

б) способи участі громадськості: надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання, тощо. З матеріалами документу громадського планування (містобудівна документація) та звіту СЕО до проекту документу державного планування «Генеральний план з планом зонування території населеного пункту села Суха Маячка Новосанжарського району Полтавської області» можна ознайомитись на офіційному сайті Драбинівської сільської ради та надати пропозиції та письмові зауваження до Драбинівської сільської ради.

в) дата, час, місце проведення громадських слухань:

Громадські слухання відбудуться : 10.02.2020. о 10.00 год. в приміщенні Сухомаячківського СБК за адресою: с.Суха Маячка, вул.Центральна, 41А.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Драбинівська сільська рада, 39315, Полтавська область, Новосанжарський район, с.Драбинівка, вул.Центральна, 11.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Драбинівська сільська рада, щоденно (крім вихідних) з 28.01.2020 по 28.02.2020 в робочий час за адресою: 39315, Полтавська область, Новосанжарський район, с.Драбинівка, вул.Центральна, 11 та по email: http://drabynivska.gromada.org.ua/.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосуються документа державного планування: сайт Департаменту природних ресурсів Полтавської ОДА http://www.eco-poltava.gov.ua/. (розділ «Стан довкілля»).

  1. Необхідність проведення  транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: немає потреби.

 

 

Т.в.о. сільського голови                                                             О.В.Калантай

Звіт про стратигічну екологічну оцінку


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь