УПРАВЛІННЯ ДМС ІНФОРМУЄ

Пушкіна, 63, м. Полтава, 36039

тел. (0532) 50-02-02, pl_zmi@dmsu.gov.ua

Прес-реліз від 18.05.2023

Громадяни України можуть одночасно оформити паспортні документи собі та дітям

Відтепер українці можуть одночасно оформити паспортні документи собі та дітям.

За одно відвідування підрозділу міграційної служби один із батьків може:

• одночасно оформити ID-картку та паспорт для виїзду за кордон собі;
  • одночасно оформити собі ID-картку та закордонний паспорт, а також закордонний паспорт своїй дитині до 14 років;
  • одночасно оформити собі ID-карту, а також закордонний паспорт своїй дитині до 14 років.

Щоб отримати таку послугу необхідно одному з батьків (усиновлювачів), опікунів, піклувальників або інших законних представників особи, яка не досягла 14-річного віку або особи, яка визнана судом обмежено дієздатною або недієздатною, подати заяву та відповідні документи до підрозділу ДМС, центру обслуговування «Паспортний сервіс» в Україні чи за кордоном або в ЦНАП.

Звертаємо вашу увагу! Якщо дитині, якій оформлюють закордонний паспорт, виповнилося 12 років, її присутність під час подання документів обов’язкова!

Нагадуємо, оформити або відновити втрачені паспортні документи можна у будь-якому підрозділі Міграційної служби Полтавщини НЕЗАЛЕЖНО від місця реєстрації. Адміністративні послуги доступні у 28 підрозділах Міграційної служби Полтавської області.

З переліком підрозділів можна ознайомитися на сайті ДМС за посиланням: https://dmsu.gov.ua/poltava/pidrozdily.html

УДМС у  Полтавській області